Ułatwienia dostępu
Rodzaj zajęć |
Imię i nazwisko nauczyciela |
Dzień tygodnia |
Godzina |
Sala lekcyjna |
Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z języka polskiego (klasy IV – VI) |
Urszula Waszkiewicz |
środa |
7.25 – 8.10 |
44 |
Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z języka polskiego (klasy VII – VIII) |
Urszula Waszkiewicz |
czwartek |
7.25 – 8.10 |
44 |
Chór szkolny |
Urszula Waszkiewicz |
środa |
7.25 – 8.10 |
44 |
Szachy |
Jacek Kacperski |
piątek |
13.55 – 14.40 |
14 |
Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z matematyki (klasy VII – VIII) |
Marzanna Klepadło |
wtorek |
7.20 – 8.05 |
27 |
Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z matematyki (klasy IV – VI) |
Elżbieta Bielawiec |
czwartek | 7.25 – 8.10 | 31 |
Koło „Świat liczb” |
Marzanna Klepadło |
czwartek |
7.20 – 8.05 |
27 |
Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z języka angielskiego (klasy I – III) |
Joanna Surawska |
czwartek |
12.00 – 12.45 |
42 |
Koło zainteresowań z języka polskiego (kl. VIIIa – VIIIb) | Urszula Waszkiewicz | poniedziałek (co 2 tygodnie) | 14.50 – 15.35 | 31 |
Zajęcia „Polubić matematykę” (kl. VI) |
Elżbieta Bielawiec |
środa | 7.25 – 8.10 | 27 |
Koło zainteresowań z matematyki (kl. VIIIa – VIIIb) | Marzanna Klepadło | czwartek (co 2 tygodnie) | 7.20 – 8.05 | 27 |
„Bezpieczeństwo w ruchu drogowym i udzielanie pierwszej pomocy” |
Piotr Dubicki |
piątek |
7.20 – 8.05 |
21 |
Zajęcia sportowe „Ruch to zdrowie” |
Jan Fiedoruk |
środa |
13.55 – 14.40 |
5 |
Zajęcia teatralne „Teatr uczy, bawi” |
Iwona Kamińska |
wtorek |
12.05 – 12.50 |
12 |
Zajęcia „Z matematyką za pan brat” (kl. VIII b) | Marzanna Klepadło | piątek | 7.20 – 8.05 | 27 |
Elementy programowania |
Ewa Piekutowska |
poniedziałek |
13.00 – 13.45 |
25 |
Gry i zabawy matematyczne |
Grażyna Szklarzewska |
poniedziałek |
7.25 – 8.10 |
42 |
Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze (klasy I – III) |
Grażyna Szklarzewska |
wtorek |
7.25 – 8.10 |
42 |
Godziny dostępności nauczycieli w Szkole Podstawowej im. Św. Franciszka w Trzciannem
Nazwisko i imię nauczyciela |
Dzień tygodnia |
Godzina |
Nr sali |
|
Batorek Karol |
poniedziałek |
13.45 – 14.45 |
49 |
|
Bielawiec Elżbieta |
środa | 12.45 – 13.45 | ||
Brzostowska Barbara |
środa |
8.00 – 9.00 |
gabinet |
|
Dubicki Piotr |
wtorek |
10.00 – 11.00 |
3 |
|
Danowska Anna |
środa |
7.15 – 8.15 |
56 |
|
Fiedoruk Jan |
środa |
12.00 – 12.45 |
3 |
|
Jakubiak Katarzyna |
czwartek |
7.15 – 8.15 |
57 |
|
Kacperski Jacek |
środa |
13.45 – 14.45 |
14 |
|
Kamińska Irena |
środa |
11.00 – 12.00 |
12 |
|
Kamińska Iwona |
poniedziałek |
11.50 – 12.50 |
12 |
|
Klepadło Marzanna |
poniedziałek |
9.00 – 10.00 |
27 |
|
Kozłowska Elżbieta |
poniedziałek |
9.00 – 10.00 |
54 |
|
Malinowska Renata |
środa |
13.50 – 14.50 |
38 |
|
Minkiewicz Magdalena |
środa |
10.00 – 11.00 |
21 |
|
Olechno Bożena |
czwartek |
14.40 – 15.40 |
16 |
|
Pac Barbara |
poniedziałek |
14.40 – 15.40 |
20 |
|
Piekutowska Ewa |
wtorek |
7.15 – 8.15 |
25 |
|
Ks. Popławska Tomasz |
środa |
12.50 – 13.50 |
||
Sienkiewicz Agata |
||||
Supińska Justyna |
środa |
14.00 – 15.00 |
47 |
|
Surawska Joanna |
czwartek |
12.45 – 13.45 |
49 |
|
Szklarzewska Grażyna |
środa |
11.45 – 12.45 |
49 |
|
Świsłocka Anna |
piątek |
7.15 – 8.15 |
58 |
|
Waszkiewicz Urszula |
czwartek |
11.00 – 12.00 |
44 |
|
Wejda Iwona |
wtorek |
7.15 – 8.15 |
45 |
|
Sawicka Bożena |
|
9.55 – 10.55 | 21 | |
Słomska Dagmara Lukrecja | wtorek | 9.00 – 10.00 |
Copyright © 2023 Szkoła Podstawowa w Trzciannem