Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022

      24 czerwca 2022 r. odbył się uroczysty apel z okazji zakończenia roku szkolnego 2021/2022. Wszystkich zebranych powitała wicedyrektor szkoły Pani Agata Sienkiewicz, która pogratulowała uczniom sukcesów w minionym roku szkolnym oraz złożyła życzenia z okazji rozpoczynających się wakacji.

        Najlepsi uczniowie otrzymali świadectwa z wyróżnieniem i nagrody książkowe, a rodzice listy gratulacyjne. Wyróżniono też uczniów za konkursy, osiągnięcia sportowe oraz udział w akcjach wolontariatu.

         Nadszedł wyczekiwany przez Was wszystkich czas wakacji i zasłużonego odpoczynku od porannego wstawania i nauki. Dziękujemy zatem za wysiłek i trud włożony w zdobywanie nowej wiedzy i umiejętności oraz zakończenie kolejnej klasy.

   Mury naszej szkoły opuszczają uczniowie klas ósmych, dlatego chcemy im życzyć szczęścia, radości i osiągnięcia wszystkich zamierzonych celów, aby udany start na nowym etapie życia był zapowiedzią kolejnych sukcesów.

   Życzymy Wam wspaniałych, słonecznych i bezpiecznych wakacji. Wykorzystajcie dobrze letnie miesiące na odpoczynek, aby ten czas zasłużonego odpoczynku obfitował w wiele ciekawych spotkań, nowych wartościowych znajomości, pozwolił Wam na realizację marzeń. Mamy nadzieję, że po wakacyjnej przerwie wrócicie do Szkoły pełni entuzjazmu i energii.

Dyrekcja i nauczyciele