Spotkanie reintegracyjne uczniów, nauczycieli i rodziców połączone z promocją szczepień przeciw COVID – 19 – piknik w Szkole Podstawowej im. Św. Franciszka w Trzciannem organizowany wspólnie z Wójtem Gminy Trzcianne, Urzędem Gminy w Trzciannem i Gminnym Ośrodkiem Kultury

W dniach 22 i 23 czerwca 2021 roku w Szkole Podstawowej im. Św. Franciszka w Trzciannem odbędzie się spotkanie reintegracyjne uczniów, nauczycieli i rodziców połączone z promocją szczepień przeciw COVID – 19.

Spotkanie o charakterze piknikowym będzie trwało w godzinach od 9.00 – 13.00.

Pierwszy dzień jest przeznaczony dla uczniów oddziałów przedszkolnych  i klas I – III, dla których przewidziane są następujące atrakcje: urządzenia dmuchane, animator, popcorn i wata cukrowa oraz grill bezpłatnie dla wszystkich uczestników.

Drugiego dnia starsi uczniowie szkoły sprawdzą swoje siły na dmuchanych torach przeszkód oraz w rekreacyjnych rozgrywkach przygotowanych przez nauczycieli wychowania fizycznego wspomaganych przez animatora. Wszyscy uczestnicy będą również mogli upiec kiełbaski na ognisku, zjeść popcorn i watę cukrową.

Serdecznie zapraszamy także rodziców, dzięki którym atmosfera pikniku stanie się bardziej rodzinna.

Dyrekcja Szkoły Podstawowej im. Św. Franciszka w Trzciannem